Життя села Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Припис ДАБІ відносно приведення земельної ділянки кумплексу в первісний стан шляхом знесення

Перевіркою Інспекції державного архітектурного-будівельного контролю Київської області встановлено, що ТОВ «БІЛГОРОД ІНВЕСТ» в 2011 році розпочато будівництво об’єкта: «Квартал 4-поверхової секційної житлової забудови з надбудованим мансардним поверхом в с. Шевченкове на території Білгородської сільської ради, Києво-Святошинського району Київської області». Замовник будівництва ТОВ «БІЛГОРОД ІНВЕСТ» (відповідно до повідомлення від 08.06.2012р.  № КС10312086709 про зміну даних у декларації про початок виконання будівельних робіт) в декларації про початок виконання будівельних робіт від 18.08.2011 р. № КС08311030102 зазначив недостовірні дані , а саме: замість V категорії складності навів III. Будівництво вказаного комплексу здійснюється без дозволу на виконання будівельних робіт. Будівництво очисних споруд проводиться на земельній ділянці, яка не зазначена в декларації про початок виконання будівельних робіт.

З метою усунення виявлених порушень ВИМАГАЮ:

Привести земельну ділянку комплексу – «Квартал 4-поверхової житлової забудови з надбудованим мансардним поверхом  в с. Шевченкове на території Білгородської сільської ради, Києво-Святошинського району Київської області» в первісний стан шляхом знесення самовільно побудованих будівель та споруд в термін до 27.04.2013 року.

Припис ДАБІ Київської області №С-2703/2

Припис ДАБІ №2730-2 від 27.03.2013р. (стр.1)

Припис ДАБІ №2730-2 від 27.03.2013р. (стр.1)

Припис ДАБІ №2730-2 від 27.03.2013р. (стр.2)

Припис ДАБІ №2730-2 від 27.03.2013р. (стр.2)

Ухвала Апеляційного суду Київської області від 06 березня 2013 року

ТОВ «БІЛГОРОД ІНВЕСТ» подав до Апеляційного суду Київської області  апеляційну скаргу на Ухвалу Києво-Святошинського районного суду Київської області від 14.12.2012 року про незаконне будівництво та відновлення стану території.

05 березня 2013 року в залі Апеляційного суду  Київської обл. (м. Київ, вул. Володимирська, 15) було розглянуто  Апеляційну скаргу ТОВ «БІЛГОРОД ІНВЕСТ» відносно Ухвали Києво-Святошинського районного суду Київської області від 14.12.2012 року про незаконне будівництво та відновлення стану території.

Апеляційний суд  Київської області прийняв рішення про залишення без змін Ухвалу Києво-Святошинського районного суду Київської області від  14 грудня 2012 року в якому йшлось про заборону ТОВ «БІЛГОРОД ІНВЕСТ» здійснювати будівельно-монтажні роботи на об’єкті «Квартал 4-поверхової секційної житлової забудови на площі 3, 7588 га»  за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, с. Шевченкове, р-н Сонячний-2

 

Ухвала Апеляційного суду Київської області від 06.03.2013 стр.1

Ухвала Апеляційного суду Київської області від 06.03.2013 стр.1

Ухвала Апеляційного суду Київської області від 06.03.2013 стр.2

Ухвала Апеляційного суду Київської області від 06.03.2013 стр.2

TSN. Жителі Білогородки б’ються проти нової каналізації

TSN.ua

Об’єкт, що колись, можливо, смердітиме, став поперек горла жителям Білогородки на Київщині. Вже кілька місяців вони б’ються проти нової каналізації, яку споруджують для кількох висоток в новому масиві. Труби проходять через приватний сектор. Є побоювання, що вони тріснуть, фекалії розтечуться по місцевості.

Екологічна небезпека

с. Білогородка

с. Білогородка

Києво-Святошинська рай СЕС ніяких погоджень щодо будівництва житлового масив «Квартал 4-поверхової секційної житлової забудови з надбудованим мансардним поверхом в с. Шевченкове, Києво-Святошинського району, Київської області», інженерних мереж, та каналізаційна насосна станція (КНС) і локально-очисні споруди (ЛОС) зі скидом очищених стічних вод в безіменних струмок (колишній меліоративних канал) не видавала,  проектну документацію на данні споруди не розглядала і не погоджувала.

На даній території де є існуюча житлова забудова і ведеться нове будівництво житлових масивів – даний безіменний струмок є єдиною рекреаційною системою.

Генеральним проектувальником при проектуванні очисних споруд не відпрацьовано:

  • погодження на скид вод від ЛОС в струмок (дренажний канал) від Білогородської сільради та Управління водних ресурсів у м. Києві та Київської області;
  • будь які дані які характеризують безіменний струмок: не вказано глибина та об’єм вод, що відводяться по даному каналу, не вказано куди впадає даний канал, не досліджена якість води в даному каналі;
  • розрахунки чи зможе в каналі (безіменний струмок) пройти процес самоочищення скидаємих стічних вод, які потім скидаються в річку Ірпінь;
  • хто, за які кошти, по якому проекту буде проводити очистку, профілювання та заглиблення безіменного струмка (дренажного каналу) згідно п. 10.18-ДБН-360-92;
  • яким способом буде організовано місце скиду в канал.

З огляду вище викладеного Генпроектувальником не розроблений проект гранично допустимого скиду (ГДС) на скид очищених стічних вод в безіменний струмок (канал), який повинен бути погоджений з органами Санепідемслужби.

Опис безіменного струмка (колишнього меліоративного каналу) який заріс вищою водною рослинністю і наразі є об’єктом самопливного відведення поверхневих стічних вод с прилеглих територій не відповідає дійсності, так як це був  дренажний канал, для відведення ґрунтових вод (у зв’язку з їх високим стоянням), а через 40-50 років цей канал перетворився безіменний струмок зі своїми джерелами.

Гранично допустимий скид (ГДС) речовини - показник максимально допустимої в одиницю часу кількості (маси) речовини, що відводиться із зворотними водами у поверхневі та морські води, який з урахуванням встановлених обмежень на скид цієї речовини від інших джерел забруднення гарантує дотримання норм її вмісту в заданих контрольних створах (пунктах) водного об’єкта. Таким чином, величини ГДС речовин визначаються і встановлюються, як правило, для кожного із сукупності випусків зворотних вод, пов’язаних єдністю водного об’єкта (тобто за басейновим принципом), з урахуванням оптимального розподілу його асимілюючої спроможності.

Незаконне будівництво ЖК «Білогородський» та станції очисних споруд

Публічна кадастрова карта України, с. Білогородка

Публічна кадастрова карта України, с. Білогородка

Перевіркою Інспекції державного архітектурного-будівельного контролю Київської області з виїздом на місце 25.12.2012 року було встановлено, що ТОВ «БІЛГОРОД ІНВЕСТ» не виконано вимоги припису №986 від 19.09.2012 року, щодо призупинення підготовчих та будівельних робіт з будівництва кварталу 4-хповерхової секційної житлової забудови з надбудованим мансардним поверхом в с. Шевченкове Білогородської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області, чим  порушено вимоги ч.4 ст.41 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

В декларації про початок виконання будівельних робіт в п.14 виявлено недостовірні дані, а саме: відсутній документ, що посвідчує право замовника на земельну ділянку на якій проводиться будівництво станції очистки каналізаційних стоків,  станції очистки дощової каналізації, дві водонапірні башти ємкістю 150 м. куб кожна, трансформаторна підстанція потужністю 2х630 кВт, чим порушено вимоги ст. ст. 34, 36 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» .

За результатами перевірки було складено Акт від 25.12.2012 та припис №2259 від 29.12.2012 року про усунення виявлених порушень.

Незаконне будівництво ЖК «Білогородський»

Появу цієї статті  підштовхнули події, які мають місце в с. Шевченкове Білгородської сільради Києво-Святошинського району Київської області та пов’язані з будівництвом об’єкту «Квартал 4-поверхової секційної житлової забудови на площі 3,7588 га в с. Шевченкове Білгородської сільської ради, Києво-Святошинського району, Київської області», а також тією екологічною катастрофою, яка нависла над сільською громадою у зв’язку з небажанням власника забудови законними шляхами забезпечити каналізування житлового масиву на 827 квартир. 

Повідомляємо, що згідно з розміщеними на офіційному сайті замовника будівництва — ТОВ «БІЛГОРОД  ІНВЕСТ» (ЕДРПОУ 37074853) документами, будівництво об’єкта розпочалося у серпні 2011 року на підставі Декларації про початок виконання будівельних робіт , зареєстрованою Інспекцією Державного архітектурно – будівельного контролю Київської області 18.08.20011 № КС 08311030102.

Декларація про початок виконання будівельних робіт (ст.1)

Декларація про початок виконання будівельних робіт (ст.1)

Декларація про початок виконання будівельних робіт (ст.2)

Декларація про початок виконання будівельних робіт (ст.2)

Декларація про початок виконання будівельних робіт (ст.3)

Декларація про початок виконання будівельних робіт (ст.3)

Декларація про початок виконання будівельних робіт (ст.4)

Декларація про початок виконання будівельних робіт (ст.4)

Декларація про початок виконання будівельних робіт (ст.5)

Декларація про початок виконання будівельних робіт (ст.5)

Декларація про початок виконання будівельних робіт (ст.6)

Декларація про початок виконання будівельних робіт (ст.6)

Інформуємо Вас про те, що до вказаної декларації замовником (на той час Пасічник Антоніною Олексіївною) свідомо внесені недостовірні дані про містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки, які начебто були видані відділом містобудування та архітектури Києво-Святошинської райдержадміністрації 28.03.2011року за № 44/1 чим порушено вимоги ст. ст. 34, 36 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Зміни до декларації (ст. 1)

Зміни до декларації (ст. 1)

Зміни до декларації (ст. 2)

Зміни до декларації (ст. 2)

Зміни до декларації (ст. 3)

Зміни до декларації (ст. 3)

Згідно відповіді від 26.11.2012 № 336 Відділу містобудування та архітектури Києво-Святошинської районної державної адміністрації було, повідомлено що містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на об’єкт будівництва «Квартал 4-поверхової секційної житлової забудови на площі 3,7588 га с. Шевченкове Білгородської сільської ради, Києво-Святошинського району, Київської області» ним не видавались.

Лист від Відділу містобудування та архітектури

Лист від Відділу містобудування та архітектури

В порушення вимог п.6 ст.36 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» в повідомлення про зміну даних у зареєстрованій декларації про початок виконання будівельних робіт внесено зміни не тільки на замовника, відповідальної особи за проведення технічного нагляду на об’єкті, генерального підрядника, відповідальної особи за проведення будівельних робіт на об’єкті, а також в назву об’єкту та техніко-економічні показники, а саме: збільшено загальну площу об’єкту, кількість поверхів, кількість секцій, кількість квартир.