Життя села Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Незаконне будівництво ЖК «Білогородський» та станції очисних споруд

Публічна кадастрова карта України, с. Білогородка

Публічна кадастрова карта України, с. Білогородка

Перевіркою Інспекції державного архітектурного-будівельного контролю Київської області з виїздом на місце 25.12.2012 року було встановлено, що ТОВ «БІЛГОРОД ІНВЕСТ» не виконано вимоги припису №986 від 19.09.2012 року, щодо призупинення підготовчих та будівельних робіт з будівництва кварталу 4-хповерхової секційної житлової забудови з надбудованим мансардним поверхом в с. Шевченкове Білогородської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області, чим  порушено вимоги ч.4 ст.41 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

В декларації про початок виконання будівельних робіт в п.14 виявлено недостовірні дані, а саме: відсутній документ, що посвідчує право замовника на земельну ділянку на якій проводиться будівництво станції очистки каналізаційних стоків,  станції очистки дощової каналізації, дві водонапірні башти ємкістю 150 м. куб кожна, трансформаторна підстанція потужністю 2х630 кВт, чим порушено вимоги ст. ст. 34, 36 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» .

За результатами перевірки було складено Акт від 25.12.2012 та припис №2259 від 29.12.2012 року про усунення виявлених порушень.

2 мысль о “Незаконне будівництво ЖК «Білогородський» та станції очисних споруд

Оставь свой коментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>