Життя села Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Звернення до Президента України Порошенка Петра Олексійович

Президенту України

Порошенку П.О.

Вельмишановний Петре Олексійовичу !

          Звертаються до Вас мешканці села Шевченкове Києво-Святошинського району Київської області з питань грубого порушення нечистими на руку забудовниками норм чинного законодавства у сфері містобудівної діяльності.

На території селища протягом 2011-2013 років велось незаконне будівництво об’єкта «Квартал 4-поверхової секційної житлової забудови з надбудованим мансардним поверхом в с.Шевченкове Білогородської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області».

Завдяки нашим зусиллям, а також правоохоронних органів, вказане незаконне будівництво на підставі численних приписів Інспекції державного архітектурно будівельного контролю у Київській області про незаконність будівництва, його невідповідності категорії (заявлено у декларації III замість V) та приведення земельної ділянки комплексу — «Квартал 4-поверхової секційної житлової забудови з надбудованим мансардним поверхом в с.Шевченкове», на території Білогородської с/р, Києво-Святошинського району Київської області в первісний стан шляхом знесення самовільно побудованих будівель та споруд, які оскаржувались забудовником у адміністративному порядку та залишені Вищим адміністративним судом України в силі (додаються), вдалося зупинити.

Однак на сьогодні будівництво незрозумілими особами відновлено, ведеться активна робота по накриттю однієї з будівель черепицею, тобто ми констатуємо, що в нашій країні ніякі Закони не діють, тим паче рішення судів, що набрали законної сили, а влада грошей, як і завжди, перемагає.

Шановний Петре Олексійовичу, ми всі зараз переживаємо дуже складні для України часи, але впевнені, що розквіт держави без суворого дотримання її законів буде не можливий, бо їх невиконання призведе до колапсу у правовій сфері, зневірення простих людей у владі. Не згуртуючись, ми не досягнемо перемоги у будь-якій справі.

Тому, просимо Вас втрутитись у ситуацію, дати доручення відповідним державним органам по виконанню припису Інспекції державного архітектурно будівельного контролю у Київській області, а саме по приведенню земельної ділянки комплексу — «Квартал 4-поверхової секційної житлової забудови з надбудованим мансардним поверхом в с.Шевченкове», на території Білогородської с/р, Києво-Святошинського району Київської області в первісний стан шляхом знесення самовільно побудованих будівель та споруд.

Ця подія призведе до підняття рейтингу Вашої політичної команди та здійснить значний профілактичний вплив на забудовників, які, нехтуючи інтересами людей, екологічними нормами тощо, не рахуються ні з чим, окрім фінансової вигоди.

Додатки:

1.Підписи мешканців с. Шевченкове Білогородської с/р Києво-Святошинського району Київської області (3 арк.)

2. Копія протоколу громадських слухань від 12.09.2015 року (2 арк.)

3. Копія постанови Київського окружного адміністративного суду №810/734/13-а від 26 вересня 2013 року (17 арк.)

4. Копія ухвали Вищого адміністративного суду України №К/800/18588/13 від  19 червня 2013 року (8 арк.)

5. Копія ухвали Вищого адміністративного суду України № К/800/47553/13 від  25 вересня 2013 року (2 арк.)

6. Копія ухвали Вищого адміністративного суду України № К/800/47553/13 від  03 грудня 2013 року (3 арк.)

7. Копія ухвали Вищого адміністративного суду України №  К/800/42144/13 від  18 грудня 2013 року (8 арк.)

 

З повагою,

мешканці с. Шевченкове Білогородської с/р Києво-Святошинського району Київської області

Постанова Київського окружного адміністративного суду від 26 вересня 2013 р. №810/734/13-а

Оставь свой коментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>