Життя села Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Звернення до Голови Київської обласної державної адміністрації Шандрі В.М.

         Голові Київської обласної

державної адміністрації

                                                                                     Шандрі В.М.

Вельмишановний Володимире Миколайовичу !

 

Вимушені звернутися до Вас, оскільки ніякі Закони України не діють на території мальовничого містечка на Київщині — села Шевченкове Києво-Святошинського району Київської області.

На території селища протягом 2011-2013 років забудовником — ТОВ «Білгород Інвест» велось незаконне будівництво об’єкта «Квартал 4-поверхової секційної житлової забудови з надбудованим мансардним поверхом в с.Шевченкове Білогородської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області».

Завдяки зусиллям громади, вказане незаконне будівництво на підставі численних приписів Інспекції державного архітектурно будівельного контролю у Київській області (надалі — Інспекція) про незаконність будівництва, його невідповідності категорії (заявлено у декларації III замість V), скасування декларації про початок виконання будівельних робіт та приведення земельної ділянки зазначеного комплексу на території Білогородської с/р Києво-Святошинського району Київської області в первісний стан шляхом знесення самовільно побудованих будівель та споруд, які оскаржувались забудовником у адміністративному порядку та залишені Вищим адміністративним судом України в силі (додаються), вдалося зупинити.

Водночас, забудовник відмовився виконувати зазначені приписи Інспекції та на сьогодні, незважаючи на відсутність будь-яких дозвільних документів, прикриваючись банкрутством підприємства і необхідністю збереження майна, відновив будівництво об’єкта. Зокрема, ТОВ «Білгород Інвест», наразі, ведеться активні будівельні роботи по капітальному накриттю 3 секції комплексу черепицею.

Громадою с.Шевченкове на громадських зборах 12.09.2015, у присутності керівництва ТОВ «Білгород Інвест», винесено протокольне рішення про заборону такого будівництва та необхідності виконання рішення Інспекції (копія додається).

Метою добудови третьої секції вказаного будівельного комплексу є бажання забудовника, використовуючи процедуру банкрутства підприємства ТОВ «Білгород Інвест», зареєструвати в реєстраційній службі на кредиторів дані споруди як об’єкт незавершеного будівництва та унеможливити в подальшому його знесення.

Шановний Володимире Миколайовичу, ми всі знаємо Вас як порядну та принципову людину і надіємось, що команда фахівців, з якою Ви прийшли до влади, не дасть спуску не чистим на руку ділкам, які, задля особистої вигоди, нехтуючи, думкою громади, безпекою людей, екологічними та містобудівними нормами, за відсутності очисних споруд, намагаються ввести будинки в експлуатацію, обманюючи при цьому людей, які за останній кошт купують в них квадратні метри.

Тому, просимо Вас втрутитись у ситуацію, вжити вичерпних заходів по контролю за виконанням припису Інспекції державного архітектурно будівельного контролю у Київській області, а саме: по приведенню земельної ділянки вказаного комплексу в первісний стан шляхом знесення самовільно побудованих будівель та споруд.

Ми всі переконані, що рано чи пізно в Україні з’являться лідери, політичні діячи, яким не байдужі справи пересічних громадян. Висловлюємо надію на вжиття у даному напрямку конкретних кроків Вашою політичною силою та впевнені, що ця подія призведе до підняття передвиборчого рейтингу та буде запорукою Вашої перемоги на виборах.

 

Додатки:

1.Підписи мешканців с. Шевченкове Білогородської с/р Києво-Святошинського району Київської області (5 арк.)

2. Копія протоколу громадських слухань від 12.09.2015 року (2 арк.)

3. Копія постанови Київського окружного адміністративного суду №810/734/13-а від 26 вересня 2013 року (17 арк.)

4. Копія ухвали Вищого адміністративного суду України №К/800/18588/13 від  19 червня 2013 року (8 арк.)

5. Копія ухвали Вищого адміністративного суду України № К/800/47553/13 від  25 вересня 2013 року (2 арк.)

6. Копія ухвали Вищого адміністративного суду України № К/800/47553/13 від  03 грудня 2013 року (3 арк.)

7. Копія ухвали Вищого адміністративного суду України №  К/800/42144/13 від  18 грудня 2013 року (8 арк.)

З повагою,

мешканці с. Шевченкове Білогородської с/р Києво-Святошинського району Київської області

Оставь свой коментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>