Життя села Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

formats

Про сайт

Ласкаво просимо на перший сайт с. Білогородки. 

с. Білогородка

с. Білогородка

Шановні жителі, гості та майбутні жителі села Білогородка! 

Цей сайт створено з метою висвітлення реального життя села, його проблем, різних заходів та подій. Тому просимо всіх брати активну участь у висвітленні та обговоренні питань, які мають відношення до нашого села.

Питання , яке «Надихнуло» на створення цього сайту, стосується кожного жителя нашого прекрасного та мальовничого села. Посеред села (район с. Шевченкове, Сонячний-2,) будуються ОЧИСНІ СПОРУДИ ВІДКРИТОГО ТИПУ для житлового комплексу » Білогородський», що загрожує екологічною катастрофою селу Білогородка, так як всі «нечистоти» будуть зливатися в річку Ірпінь. Очисні споруди, як і комплекс в цілому, будуються  незаконно. Громада села неодноразово зверталася до забудовника, припинити будівництво  очисних споруд посеред населеного пункту.

Але навіть заборона суду для них не має ніякого значення — БУДІВНИЦТВО ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!!!

Тому просимо всіх небайдужих звернути увагу на цю ситуацію та прийняти активну участь у вирішенні  проблеми. Всі матеріали та інформація викладені на цьому сайті. Не будьте осторонь,так як, згідно Генплану с. Білогородки (який, між іншим, не обговорювався на громадських слуханнях, що є протизаконно), такі  очисні споруди будуть будуватися майже у всіх районах села.

Будь яку інформацію просимо надсилати електронною поштою на адресу

eko.bilogorodka@gmail.com

info@bilogorodka.kiev.ua

 

Оставь свой коментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>